Wizualizacje VR

Co to jest VR?

VR (ang. Virtual Reality) to przedstawienie wirtualnego świata w trójwymiarowym obrazie, w taki sposób, że widziane w nim obiekty sprawiają wrażenie przestrzennej obecności. W skrócie można powiedzieć, że to określenie oznacza wirtualną imitację rzeczywistość.

Projektowanie wnętrz VR

Wizualizacje wnętrz VR.

Opcja projektu w technologii VR została stworzona w celu udoskonalenia prezentacji Państwu zaprojektowanego wnętrza. Spacer po wirtualnym wnętrzu, to wyższy szczebel w prezentacji otoczenia. Wirtualna rzeczywistość daje nam poczucie przestrzeni, ocenę odległości i wysokości. Zostajemy przeniesieni do wirtualnego wyremontowanego już wnętrza, gdzie mamy możliwość poruszania się po nim jak w grze komputerowej. Za pomocą gogli VR możemy się obracać, zerkać we wszystkie strony, kucnąć, zbliżyć się do interesującego nas elementu, podejrzeć wnętrze z innej perspektywy niż wizualizacje 3D w formie zdjęć.

Jakie możliwości daje nam wirtualna rzeczywistość i gogle VR:

  • zobaczenie swojego mieszkania w stanie deweloperskim (przydatna opcja po zmianach w układzie ścian oraz opcja dla deweloperów i ich klientów)
  • zobaczenie swojego domu w stanie deweloperskim (po projekcie domu, mamy możliwość zawitania na budowie już zawczasu, czuć przestrzeń i wielkość pomieszczeń)
  • obejrzenie elewacji czy otoczenia domu ( spacer po działce, na zewnątrz budynku)
  • spacer po zaprojektowanym wnętrzu mieszkania/ domu czy lokalu

Zobacz Swój projekt w innym wymiarze, a upewnisz się w swoich decyzjach 😉 !